PAL GÜVENLİK

PAL ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. 2020 yılında İstanbulda kurularak, Özel Güvenlik Sektöründe faaliyet gösteren şirketler arasında yerini almıştır.

NİTELİKLİ PERSONEL
100%
7/24 DESTEK
100%
HIZLI ÇÖZÜM
100%
KALİTELİ EKİPMAN
100%
RİSK YÖNETİMİ
100%

PRENSİPLERİMİZ

UZMANLAŞMA

SÜREKLİ GELİŞİM

RİSK YÖNETİMİ

ORGANİZASYON

HİZMETLERİMİZ

VIP Koruma Hizmetleri
PAL GÜVENLİK sizlere, protokol bilgisine sahip, özel eğitim almış ve uzun yıllar bu alanda tecrübe sahibi, çoğu emniyet ve askeri geçmişi olan uzmanlarımız ile silahlı yada silahsız 7/24 yakın koruma hizmeti  vermektedir.
Organizasyon Güvenliği
Özel kurum ya da kişilerin düzenlediği toplantılar, sahne gösterileri, spor müsabakaları vb. tüm organizasyonlarda, organizasyon komitelerinin ihtiyaç duyabileceği güvenlik hizmeti, organizasyon güvenliği konusunda tecrübeli ve uzman personelimiz tarafından verilmekte,
Fiziki Güvenlik
Basarimizin temeli iyi eğitimli ve işine bağlı çalışanlarımızdır. PAL Guvenlik Hizmetleri doğru işe alım ve insana yatırımla mükemmel koruma ve guvenlik hizmetini hedeflemektedir.
Güvenlik Danışmanlığı
Güvenlik Danışmanlığı Hizmetimizde öncelikli olarak kurumunuzun Risk Analizi yapılarak ne kadar ve nasıl önlemler alınacağına karar verilir.
Elektronik Güvenlik
Elektronik Güvenlik, günümüzde fiziki güvenliğin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Fiziki güvenliğin kameralar ve diğer elektronik sistemler ile desteklenmesiyle güvenlik riskiniz minimuma inecektir.

KORUMA EKİBİMİZİN GÖREV ALDIĞI ÖZEL KORUMA HİZMETLERİ

Faaliyet gösterdiğimiz Alanlar

99
MEDYA
99
OTEL
99
MARİNA
99
AVM

REFERANSLARIMIZ

Biz Kimiz

SEKTÖREL HABERLER

Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitim Sınavı
Mayıs 17, 2021
Koronavirüs (Covid-19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyl
ÖGG Kimlik Kartı Yenileme
Nisan 29, 2021
Koronavirüs (Covid-19) salgını ile ülkemizde yaşanan vaka sayılarının azaltılması, toplum sağlığının korunması ve salgının bulaş hızının yavaşlatılması amacıy